• DR SEIDLA Szampon dla psów z dziegciem i bosiarką 220ml

DR SEIDLA Szampon dla psów z dziegciem i bosiarką 220ml

DR SEIDLA Szampon dla psów z dziegciem i bosiarką 220ml  PRODUKTCHWILOWO NIEDOSTĘPNY

Ilość

DR SEIDLA Szampon dla psów z dziegciem i bosiarką 220ml

Szampon pielęgnacyjny, wspomaga leczenie podrażnień wywołanych łojotokiem. Dla psów z nadmiernie przetłuszczoną skórą i sierścią.   

Szampon zawiera substancje przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze zmniejszające ilość niepożądanych mikroorganizmów na skórze i sierści zwierzęcia, przyczynia się do łagodzenia problemów skórnych. Łączy właściwości myjące i pielęgnacyjne z przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybiczym oraz keratolitycznym działaniem dziegciu i biosiarki. Szampon zawiera substancje przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze zmniejszające ilość niepożądanych mikroorganizmów na skórze i sierści zwierzęcia, przyczynia się do łagodzenia problemów skórnych, takich jak: świąd, łupież tłusty oraz łojotok. Dodatkowo obecność biosiarki wpływa normalizująco na wzrost naskórka.  

Zalecenia:

  • Jako środek wspomagający leczenie w przypadku problemów skórnych objawiających się nadmiernym złuszczaniem naskórka i podrażnieniami wywołanymi łojotokiem, także w przypadku łupieżu tłustego.
  • U psów z nadmiernie przetłuszczoną skórą i sierścią.
  • Zmniejsza przykry zapach sierści.
  • Dobrze sprawdza się również jako szampon pielęgnacyjny.

 

Szampony dr Seidla to seria preparatów łączących doskonałe właściwości myjąco-pielęgnacyjne z przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybiczym działaniem składnika aktywnego. Odpowiednio dobrany preparat pomoże zwalczyć niezwykle przykre dla psa oraz uciążliwe dla jego właściciela problemy skórne takie jak: stany zapalne, zapalenia łojotokowe, łupież suchy i tłusty, świąd, łuszczenie naskórka, podrażnienia i uczulenia. Wszystkie szampony tej serii doskonale myją i pielęgnują sierść zwierząt. Skutecznie usuwają ze skóry nawet silne zabrudzenia, przywracają naturalną miękkość i połysk włosa, hamują nadmierne przetłuszczanie i usuwają przykry zapach.

 

Składniki aktywne:

 

  • Dziegieć - składnik tradycyjnie stosowany w medycynie ludowej do leczenia infekcyjnych schorzeń skóry i korygowania dysfunkcji skórnych związanych z nadmiernym przetłuszczaniem (łojotokiem). Działa przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo, łagodzi podrażnienia wywołane infekcjami. Reguluje wydzielanie sebum.
  • Biosiarka - naturalna substancja o działaniu keratoplastycznym, ułatwiająca złuszczanie i wpływająca normalizująco na wzrost naskórka. Pozwala na szybsze osiągnięcie widocznych efektów terapii.
  • Kompozycja łagodnie działających środków powierzchniowo czynnych o doskonałych własnościach myjących, pozbawionych działania drażniącego.
  • Lanolina - naturalny czynnik natłuszczający. Delikatnie natłuszcza skórę i przywraca równowagę wodno-tłuszczową sierści.

 

UWAGA:

  • aby uniknąć pozostawania przykrego zapachu na sierści, należy pamiętać o dokładnym spłukaniu psa po kąpieli,
  • w przypadku łupieżu suchego polecamy Szampon dr Seidla selenowy.
Dermapharm