• DR SEIDLA Szampon dla kotów 220ml

DR SEIDLA Szampon dla kotów 220ml

22,10 zł
Brutto

DR SEIDLA Szampon dla kotów 220ml

Ilość

DR SEIDLA Szampon dla kotów 220ml

Szampon dla kotów z proteinami i wyciągiem z kocimiętki. Dostosowany do szczególnie wrażliwej skóry i sierści kotów.
 

 

Zastosowanie

 

Wyjątkowo łagodny, dostosowany do szczególnie wrażliwej skóry i sierści kotów. Przywraca włosom naturalną jedwabistość i połysk. Dzięki specjalnie dobranym dodatkom pielęgnacyjnym włosy dobrze się układają i rozczesują. Zawarte w szamponie substancje antystatyczne zapobiegają elektryzowaniu się włosa. Zapach kocimiętki sprawia, że mycie staje się przyjemniejsze dla zwierzęcia. Szampon zawiera substancje przeciwbakteryjne, które zmniejszają ilość mikroorganizmów na skórze i sierści zwierzęcia.

 

 

 

Zalecenia

 

Przeznaczony do pielęgnacji sierści i skóry wszystkich ras kotów.

 

Składniki aktywne

 

Bardzo łagodnie działająca kompozycja myjąca oparta na alkilopoliglukozydach i betainach. Skutecznie usuwa nawet silne zabrudzenia, nie naruszając jednak naturalnej bariery ochronnej skóry.
Olej rycynowy i lanolina - naturalne czynniki natłuszczające oraz składniki wtórnie natłuszczające otrzymane z oleju kokosowego. Zapobiegają splątywaniu sierści.
Hydrolizaty proteinowe - łagodzą działanie środków powierzchniowo czynnych i poprawiają gospodarkę wodną włosów. Zapobiegają splątywaniu sierści.
Substancje kondycjonujące poprawiają wygląd sierści i zapobiegają jej splątywaniu podczas mycia, nadają puszystość i połysk, ułatwiają rozczesywanie.
Napar z kocimiętki - atraktant zapachowy zmniejsza dyskomfort kąpieli.

 

 

Dermapharm