• DR SEIDLA Szampon dla szczeniąt 220ml

DR SEIDLA Szampon dla szczeniąt 220ml

24,50 zł
Brutto

DR SEIDLA Szampon dla szczeniąt 220ml

Ilość

 

DR SEIDLA Szampon dla szczeniąt 220ml

Łagodne środki myjące zastosowane w tym szamponie dobrano specjalnie do delikatnej skóry i sierści szczeniąt. Nie wysuszają i nie podrażniają, jednocześnie skutecznie usuwają zabrudzenia z powierzchni skóry i włosów. Zawarte w preparacie składniki dają efekt odświeżający. Substancje pielęgnacyjne nadają sierści zdrowy wygląd i połysk, dzięki nim szampon ułatwia rozczesywanie i układanie sierści po kąpieli. Szampon zawiera substancje przeciwbakteryjne, zmniejszające ilość niepożądanych mikroorganizmów na skórze i sierści zwierzęcia.
Zalecenia
Szczególnie wskazany do pielęgnacji szczeniąt i psów dorosłych o wrażliwej skórze.
Składniki aktywne
  Kompleks substancji łagodzących podrażnienia i przeciwdziałających stanom zapalnym oparty na alantoinie.
    Bardzo łagodnie działająca kompozycja myjąca oparta na alkilopoliglukozydach - biozgodnych środkach powierzchniowo czynnych. Skutecznie usuwa nawet silne zabrudzenia, nie naruszając jednak naturalnej bariery ochronnej skóry.
    Olej rycynowy - naturalny czynnik natłuszczający, który delikatnie natłuszcza skórę i przywraca równowagę wodno tłuszczową sierści.
    Hydrolizaty proteinowe - łagodzące działanie środków powierzchniowo czynnych i poprawiające gospodarkę wodną włosów. Działają kondycjonująco - poprawiają wygląd sierści, nadają puszystość i połysk, ułatwiają rozczesywanie.
    Chlorheksydyna i triclosan - substancje przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. Należą do wyjątkowo bezpiecznych i łagodnych dla skóry.
 

Dermapharm