Dolina Noteci filet z piersi kurczaka 85 g Cat

Dolina Noteci filet z piersi kurczaka 85 g Cat produkt chwilowo niedostępny

Ilość

Dolina Noteci filet z piersi kurczaka 85 g Cat

Warto rozpieszczać pupila każdego dnia, podając mu smakowitą karmę. Aby dbać o jego zdrowie należy podać produkt, który zaspokoi jego specyficzne wymagania żywieniowe i preferencje smakowe.

ZALETY KARMY

  • Świeży filet z kurczaka to jeden z najbardziej uwielbianych przez koty przysmaków
  • Witamina D pozytywnie wpływa na zdrowie kości Twojego czworonoga
  • Karma ogranicza występowanie procesów zapalnych w organizmie Twojego kota
  • Wysokiej jakości białko z kurczaka

IDEALNY WYBÓR DLA TWOJEGO MRUCZĄCEGO PRZYJACIELA!

Zastosowanie w karmie mięsa z piersi kurczaka wzbogaciło produkt w białko o wysokiej strawności i jakości biologicznej, które jest bogate w wartościowe aminokwasy takie jak leucyna, izoleucyna, lizyna, selen, niacyna i witamina B6. Selen jest składnikiem mineralnym istotnie wpływającym na procesy obronne organizmu oraz funkcje skóry. Z kolei niacyna i witamina B6 regulują procesy metaboliczne. Z żywieniowego punktu widzenia, niezwykle istotna jest też obecność w mięsie z piersi kurczaka kwasów tłuszczowych z rodziny n–3 oraz n–6, jak również naturalnie występującego w dużych ilościach kwasu linolowego, który wpływa na stan skóry pupila.

SKŁAD KARMY

filet z piersi kurczaka 60%, wywar z kurczaka, substancje mineralne, nasiona babki płesznik 0,1%

SKŁADNIKI ANALITYCZNE

białko surowe – 14%, tłuszcz surowy – 2%, popiół surowy – 1%, włókno surowe – 0,3%, wilgotność – 81%, wapń – 0,3%, fosfor – 0,25%.

DODATKI ŻYWIENIOWE

Witamina D3 – 240 IU, Witamina E – 95 mg, Witamina C – 50 mg, Cynk (chelat cynkowy wodzianu glicyny, tlenek cynku) – 13 mg, Miedź (siarczan miedzi, pięciowodny) – 2 mg, Mangan (siarczan manganu, jednowodny) – 0,5 mg, Jod (jodan wapnia, bezwodny) – 0,4 mg, Tauryna – 500 mg, DL-metionina – 2400 mg.

Dolina Noteci Premium Kot Filet z Kurczaka 85g