Calibra Life Cat Sterilised Duck 85 g New

3,50 zł
Brutto

Calibra Life Cat Sterilised Duck 85 g New

Ilość

Calibra Life Cat Sterilised Duck 85 g New

Mięsny gulasz w saszetkach z kaczką dla dorosłych kotów wykastrowanych/wysterylizowanych z wysoką (88%) zawartością mięsa. Skład saszetki jest wolny od zbóż i zawiera wysokiej jakości składniki, które zapewniają nie tylko doskonałą strawność, ale także wysoką smakowitość. Pełnoporcjowa mokra karma superpremium przeznaczona do długotrwałego karmienia.

Uzupełniona wyjątkowymi dodatkami funkcjonalnymi, w tym niezbędną tauryną. Wzbogacona żurawiną, która korzystnie wpływa na organizm kota.

Żurawina znana jest z wysokiej zawartości przeciwutleniaczy i polifenoli. Są doskonałym źródłem witaminy C i mają udowodniony korzystny wpływ na układ moczowy.

Dla kotów tauryna jest niezbędnym aminokwasem, którego nie są w stanie same wyprodukować. Ma szeroki zakres działania, w tym korzystny wpływ na zdrowie oczu i serca.

Skład w skrócie:

  • Wzbogacony żurawiną
  • Z kaczką
  • Wzbogacony o taurynę

Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (88% w filetach*, w tym 40,6% kaczka, 17% wątróbka, 17% wieprzowina, 8,3% kurczak), 1,7% minerały, produkty pochodzenia roślinnego (0,4% skrobia, 0,4% inulina, 0,4% błonnik), owoce (0,1 % suszonej żurawiny, co odpowiada 1 % żurawiny).

*Filety stanowią 34,5% produktu.

Składniki analityczne: wilgotność 81 %, surowe białko 10 %, surowy tłuszcz 3,5 %, surowy popiół 2,5 %, włókno surowe 0,4 %.

Dodatki: Dodatki dietetyczne na kg: witamina D3 160 IU, witamina E 100 mg, cynk (jako jednowodny siarczan cynku) 10 mg, mangan (jako tlenek manganu(II)) 2 mg, miedź (jako pięciowodny siarczan miedzi(II)) 1,2 %, jod (jako jodan wapnia, bezwodny) 0,2 %, tauryna 520 mg, biotyna 100 μg.

Energia metaboliczna: 80 kcal/100 g.

Calibra